Dy grupe gjuhen me armë në një lokal në Shkup

Me 20.02.2021 në ora 13.00 në SPB Shkup, është lajmëruar se në një lokal në rrugën “BIH” është prishur rendi dhe qetësia publike pas një rrahjeje midis dy grupeve të mysafirëve në lokal pas së cilës nga një armë janë gjuajtur disa plumba, transmeton Almakos.

Advertisement

Është kryer kontroll në vendngjarje ku janë gjetur dhe ngritur për ekspertizë dy gëzhoja. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit./GazetaPopulli.net

Advertisement

Leave a Reply