E fundit: Sasho Mijallkov në arrest shtëpiak

Ish drejtori i DSK-së, Sasho Mijallkov nga sonte do të jetë në arrest shtëpiak, jozyrtarisht mëson Fokus.mk, nga burime të sigurta.

Siç mëson Fokus, masat e deritanishme të kujdesit i janë ndryshuar në arrest shtëpiak, pas kërkesës së Prokurorisë për rastin “Shënjestra” dhe “Fortesa”.

Fokus ka kërkuar dhe është në pritje të informatave nga Gjykata Penale./GazetaPopulli.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *