Postimi i papritur i Hotit, a po e paralajmëron emrin e Kryetarit të ri të LDK-së ?

Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti ka bërë një postim të pazakontë në faqen e tij zyrtare në Facebook.

Advertisement

Ai ka postuar një fotografi me Kujtim Shalën dhe ka shkruar: “Mirëmbrëma të gjithë anëtarëve të LIDHJES”.

Nuk dihet arsyeja e këtij postimi, por mund të jetë e lidhur me zgjedhjet në LDK, ku po flitet që Kujtim Shala mund të kandidojë për të parin e partisë.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *