Aksident në Rrugën e Kombit, vdes një person

Një person ka vdekur pas një aksidenti që ka ndodhur në mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit, në aksin rrugor Milot-Rreshen.

Advertisement

Ngjarja ka ndodhur  në afërsi të një karburanti, ku një trailer drejtues shtetasin E.H.,është përplasur me mjetin tip “BMW” me drejtues shtetasin A.Gj.,i cili për pasojë ka humbur jetën, shkruajnë mediat në Shqipëri.

Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *