Publikohet fotoja e personit që u vra me breshëri plumbash në Kaçanik

Policia njoftoi sot për vrasjen e 48-vjeçarit N.Cena., në rrugën magjistrale Ferizaj–Kaçanik, konkretisht në Kaçanik të Vjetër. Viktima ishte gjetur pa shenja jete në automjet.

Advertisement

Dyshohet se persona të panjohur nga afërsia kanë shti breshëri plumbash mbi automjetin dhe shoferin e më pas janë larguar nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur.

Gjithashtu, janë gjetur dy automjete të djegura.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *