E rëndë: Në mes të qytetit, i riu nga Kosova ther me thikë babain dhe axhën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para rreth një orë në Mitrovicë, ku dyshohet për dy persona të lenduar nga thika.

Advertisement

Gazeta Online “Reporteri.net” mëson se të përfshirë në incident janë familjarë. Sipas dyshimeve të para, mësohet se djali ka therur me thikë babain dhe axhën.

Sipas informacioneve, ai është larguar nga vendngjarja pasi kreu sulmin ndaj dy familjarëve, ndërkohë që Policia po e kërkon.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *