SPB-Tetovë jep informatat e para për ngjarjen në Tetovë

Sonte në Tetovë ka pasur disa krisma me kallashnikov nga një person drejt një shtëpi, por…

Ja pse dyshohet të ketë ndodhur gjuajtja me kallashnikov në Tetovë?!

Para pak çastesh janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në Tetovë. Klan Maqedoni mëson se…

Të shtëna me armë zjarri në Tetovë

Para pak çastesh janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në Tetovë. Klan Maqedoni mëson se…

Autobusi nga Maqedonia aksidentohet në Itali, një i vdekur dhe 12 të lënduar

Një aksident i tmerrshëm autobusi ka ndodhur sot në Itali, në të cilin ka humbur jetën…

Mjeku Aco Trpovski është vrarë diku tjetër, kufoma është sjellë dhe vendosur në veturë

Mjeku Aco Trpovski nuk është vrarë në veturën e tij, por në një vend tjetër që…

“Pacientit i është mënjanuar një pjesë e mushkërisë”, detaje nga gjendja shëndetësore e dy të plagosurve në Haraçinë

Rreth orës 13:45, në Qendrën Klinike në Shkup është dërguar njëri prej personave të plagosur nga…

“Është gjuajtur në drejtim të veturës së kryetarit të komunës”, detaje nga gjuajtja me armë në Haraçinë

Ministri për Punë të Brendshme, Pançe Toshkovski ka konfirmuar për MIA se në gjuajtjen me armë…

Kush është vrasësi serial nga Shkupi? – në vitin 2009 kishte vrarë 4 gra dhe kishte plagosur 3 të tjera

Viktor Karamarkov (lindur në 1981), i njohur si Raskolnikov Maqedonas, është një vrasës serial maqedonas që…

Vritet me thikë i riu shqiptar në Londër

Një i ri shqiptar është vrarë me thikë mbrëmjen e së hënës në Londër. Ngjarja e…

Zbulohen të dyshuarit për vrasjen e boksierit kosovar, në mesin e tyre është edhe një serb

Organet e rendit në Gjermani ka arritur të identifikoj tre persona si të dyshuar për vrasjen…