Tetovë, djali 21-vjeçar sulmon fizikisht prindërit dhe vëllain

Mbrëmë rreth orës 23:10, pjestarët e policisë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria personin D.A. (21) nga Tetova, i cili, gjysmë ore më herët, e kishte sulmuar fizikisht vëllain dhe prindërit e tij në shtëpinë e e tyre. I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë, për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *