Arrestohen dy persona nga Shkupi për vjedhje të rëndë

Policia e rajonit të Shkupit mbrëmjen e djeshme ka arrestuar dy persona nga Shkupi të cilët dyshohet se kanë kryer vjedhje të rëndë.

Advertisement

“Me 06.01.2021 policia ka arrestuar A.K. (28) dhe M.K.(28) nga Shkupi pasi të njëjtit dyshohet se rreth orës 17:50 kanë kryer vjedhje të rëndë në një shtëpi në bulevardin `Aradhet Partizane`”, thonë nga MBP.

MPB njofton se pas dokumentimit të plot të rastit, kundër personave në fjalë do të parashtrohet padi konkrete.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *