Gani Geci bëhet bashkë me Feron

Janë bërë bashkë Gani Geci dhe reperi Fero. Ata u takuan për të shijuar një kafe së bashku në Gjilan.

Advertisement

Këtë gjë e bëri të ditur vet Geci, me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ku u shfaq krah reperit.

Edhe pse reperi asnjëherë nuk ka folur publikisht për preferencat politike, postimi i Gecit tregon ndoshta se ai mbështet LDK-në.

“Përshëndetje nga Gjilani bashkë me Feron ,edhe artistët e rinjë të gjithë me LDK”, shkruan ai.

Kujtojmë se data e zgjedhjeve është caktuar më 14 shkurt, ndërsa partitë qysh tani kanë filluar fushatën.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *