Aksident i pazakontë trafiku: Ndeshen vjehrri me nusen

Një aksident i pazakontë trafiku ndodhi në Bijeljinë të Bosnës dhe Hercegovinës, raportoi media lokale “InfoBjelina”.

Advertisement

Gjegjësisht, rreth orës 11:30, në rrugën lokale ndodhi një aksident trafiku në të cilin morën pjesë dy automjete: “Opel” dhe “Mazda”, të drejtuar nga një person i cili ishte vjehërr dhe nga ana tjetër nusja e tij.

“InfoBjelina” zbulon se në aksident vjehrri ka pësuar lëndime të rënda trupore, ndërsa nusja lëndime të lehta.

Vendi i aksidentit u inspektua deri vonë pasdite.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *