Rrufeja godet për vdekje të riun nga Pallçishti

Njo zyrtarisht mësohet se në orës e pasdites, pas rreshjeve të shiut dhe bubullimave, kanë rezultuar fatale për një person në malet e fshatit Pallçisht. Sipas burimeve, rrufeja ka goditur për vdekje një person të moshës se re, i cili ka qenë në mal duke ruajtur bagëtitë.

Advertisement

Sipas burimeve, policia ka dalur në teren dhe ka gjetur trupin e pa jetë Nga MPB as e mohojnë e as se pohojnë një! nformacion të tillë për rastin, duke mos dhënë ende detaje zyrtare nga kjo ngjarje.

Mjekësja ligjore së bashku me prokurorinë kanë dalur në teren dhe hetojnë raste./Nmk-post/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *