Sulm ndaj policisë në Tetovë, arrestohet një person

Pjestarët e policisë të SPB Tetovë dje (08-dhjetor) rreth orës 19:00 në rrugën “Cvetan Dimov” në Tetovë, kanë privuar nga liria 26-vjeçarin A.E nga Tetova, i cili kishte sulmuar fizikisht njërin prej tyre deri sa po ndërmernin veprime zyrtare. Ai është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit do të përgatitet parashtresë përkatëse.

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *